Dowiedz się więcej o ...

Przydatne informacje...

Płatności on-line

Płatności on-line

Dzięki wprowadzeniu na naszej stronie transakcji on-line, dajemy Wam możliwość szybkiego, łatwego  i przede wszystkim bezpiecznego przesyłania pieniędzy.

 

Jak skorzystać z płatności on-line?

 

Przy kroku rezerwacji, w którym podajecie swoje dane osobowe, możecie zauważyć różne formy płatności, w tym płatności on-line. Wystarczy wybrać tę opcję, a następnie wskazać bank, z którego checie dokonać transakcji. Zostaniecie przekierowani na stronę płatności Dotpay, gdzie krok po kroku wytłumaczone jest, co należy zrobić, aby zakończyć transakcję.

 

 

Dlaczego płatność przez Dotpay jest bezpieczna?

 

Dotpay to najbezpieczniejszy system obsługi płatności online. Stosowanie najnowszych technologii i rygorystycznych procedur sprawia, że Dotpay jest uznawany za najlepszy serwis obsługujący transakcje płatnicze sklepów internetowych, firm, jak i płatności między osobami fizycznymi.

 

Serwis stosuje szereg zabezpieczeń takich jak:

  • Certyfikat PCI DSS
  • Certyfikat McCafe SECURE
  • Certyfikat Thawte Web Server Certificate z EV (Extended Validation)
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA