Wyszukiwarka biletów lotniczych

Płatności on-line

Z nami możesz płacić on-line.

Dowiedz się jak to zrobić...

Bezpieczne połączenie SSL

Twoje transakcje zabezpieczamy certyfikatem SSL.

Dowiedz się więcej...

Dowiedz się więcej o ...

Katalog miast

Miami

 • Royal Palm w Miami - katalog miast - Why Not Fly
  Royal Palm w Miami - katalog miast - Why Not Fly
  Royal Palm w Miami - katalog miast - Why Not Fly
 • Wieżowce w Miami - katalog miast - Why Not Fly
  Wieżowce w Miami - katalog miast - Why Not Fly
  Wieżowce w Miami - katalog miast - Why Not Fly
 • South Beach - najpopularniejsza plaża w Miami - katalog miast - Why Not Fly
  South Beach - najpopularniejsza plaża w Miami - katalog miast - Why Not Fly
  South Beach - najpopularniejsza plaża w Miami - katalog miast - Why Not Fly
 • Samochód, jakich wiele w Miami - katalog miast - Why Not Fly
  Samochód, jakich wiele w Miami - katalog miast - Why Not Fly
  Samochód, jakich wiele w Miami - katalog miast - Why Not Fly
Kraj:Stany Zjednoczone
Stan:Florida
Kontynent:Ameryka Północna
1 -1 100% 0%

Miami to miasto Stanów Zjednoczonych. Znajduje się ono nad Atlantykiem, w stanie Floryda. Miami podzielone jest na cztery obszary North, South, West i Downtown – czyli centrum miasta położone w jego wschodniej części, stanowiące centrum biznesowe, kulturalne i turystyczne. Południowa część miasta (South) to dzielnica historyczna. Można podziwiać w niej zabytki, znajduje się tam ratusz, liczne parki, ale także restauracje i nocne kluby. Część zachodnia (West) to przede wszystkim dzielnice zamieszkałe przez imigrantów pochodzących z Ameryki Środkowej i Kuby. Północne dzielnice Miami także charakteryzują się różnorodnością kulturową i etniczną.

Dla turystów największą atrakcją są z pewnością piękne plaże Miami. W dzielnicy South Beach znajduje się wiele nowych hoteli oraz popularne plenery zdjęciowe. Liczne sklepy, bary kina i kluby dostarczają rozrywki zarówno turystom jak i mieszkańcom miasta. Miami przyciąga swoimi krajobrazami, rejsami wycieczkowymi, klimatem i atrakcyjnymi plażami znanymi z amerykańskich filmów i seriali. To idealne miejsce na wypoczynek i znalezienie ciekawej rozrywki w dzień i w nocy, ponieważ Miami tętni życiem także nocą.

Podróżowanie po Miami za pomocą komunikacji miejskiej jest najtańszą opcją. Poruszać można się poprzez Metro-Bus - system komunikacji miejskiej oferuje połączenia w prawie całej strefie Miami-Dade County. Metro-Bus umożliwia przesiadki na Metro-Rail i Metro-Mover. Metro-Rail to Szybki pociąg znajdujący się na wysokości 350 metrów. Metro-Mover to zautomatyzowany zewnętrzny środek transportu kursujący z przedmieść Miami z Omni do Brickell i umożliwiający przesiadkę na Metro-Rail na stacji Government Center. Bilet komunikacji miejskiej w Miami obejmuje kilka opcji : bilet dzienny, tygodniowy, miesięczny oraz Easy Card i Easy Ticket, czyli karta przejazdowa na doładowanie. Możliwe jest również wynajęcie samochodu lub podróżowanie taksówką.

Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA