Wyszukiwarka biletów lotniczych

Płatności on-line

Z nami możesz płacić on-line.

Dowiedz się jak to zrobić...

Bezpieczne połączenie SSL

Twoje transakcje zabezpieczamy certyfikatem SSL.

Dowiedz się więcej...

Dowiedz się więcej o ...

Katalog lotnisk

Montreal-Pierre Elliott Trudeau

Miasto:Montreal
Kraj:Kanada
Stan:Quebec
Kontynent:Ameryka Północna
Strona WWW:www.admtl.com
Adres:975 Romeo Vachon North, Dorval, QZ HH4 1H1
Telefon na informację:+1 514 394 737
Kod:YUL
1 -1 100% 0%

 

Międzynarodowy port lotniczy im.Pierre Elliott Trudeau, znany jako Montréal-Trudeau. Leży na terenie miasta Dorval, na wyspie Montreal, 20 km na południowy-zachód od centrum Montrealu. Jest trzecim lotniskiem Kanady pod względem ilości odprawianych pasażerów.

 

Posiada jeden terminal podzielony na 4 halle: międzynarodowy, krajowy, obsługujący połączenia do Stanów Zjednoczonych oraz nieregularne loty czarterowe. Czterdzieści linii lotniczych oferuje bezpośrednie loty do ponad 100 miast. Na lotnisku może lądować lub startować ponad 400 tysięcy samolotów rocznie.

 

Podróż z/do lotniska:

  • samochód - lotnisko położone jest 20 km na południowy-zachód od centrum Montrealu. Do lotniska prowadzi droga nr 520.
  • taxi - do dyspozycji pasażerów są licencjonowane taksówki i limuzyny, których postój znajduje się tuż przy wyjściu z terminala.
  • autobusy - lotnisko jest obsługiwane przez L'Aerobus - autobus wahadłowy, który odjeżdża co 20 minut z lotniska do usytuowanej w centrum miasta stacji L'Aerobus i do Montréal Mirabel International Airport po drugiej stronie miasta.
  • wynajem aut - lotnisko umożliwia wypożyczenie samochodów. Biura agencji wynajmu samochodów znajdują się na parterze wielopoziomowego parkingu, między innymi: Avis, Budget, Hertz i Dolar.


Komentarzy: 0
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA