Wyszukiwarka biletów lotniczych

Płatności on-line

Z nami możesz płacić on-line.

Dowiedz się jak to zrobić...

Bezpieczne połączenie SSL

Twoje transakcje zabezpieczamy certyfikatem SSL.

Dowiedz się więcej...

Dowiedz się więcej o ...

Katalog lotnisk

Sydney

Miasto:Sydney
Kraj:Australia
Stan:New South Wales
Kontynent:Oceania
Strona WWW:www.sydneyairport.com.au
Adres:The Ulm Building 1 Link Rd Sydney International Terminal NSW 2020 Australia
Telefon na informację:+61 2 9667 9111
Kod:SYD
1 -1 100% 0%

 

Port lotniczy Sydney to międzynarodowy port lotniczy położony 9 km na południe od Sydney, nad Oceanem Spokojnym. Jest największym portem lotniczym w Australii.
Rocznie obsługuje ok. 30 milionów pasażerów. Jest też jednym z najstarszych działających bez przerwy portów lotniczych na świecie.


Do dyspozycji podróżnych są trzy terminale: międzynarodowy T1, krajowy T2 i krajowy Qantas T3. Terminale T2 i T3 znajdują się w bliskiej odległości od siebie, w tym samym kompleksie, więc można się pomiędzy nimi przemieszczać pieszo. Transfer pomiędzy terminalami T1 a terminalami krajowymi zapewniają autobusy lotniskowe T-Bus, taksówki oraz pociąg Airport Link, Qantas Seamless Transfer, Virgin Blue Seamles Transfer.


Na lotnisku znajdują się: sala zabaw i sala telewizyjna dla dzieci, apteka, bankomaty, kantor wymiany walut, przechowalnia bagażu, poczta, poczekalnia, prysznice, kaplica oraz wiele sklepów, kawiarni i restauracji a także udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, dla osób podróżujących z dziećmi i miejsca dla palących. Istnieje także możliwość dostępu do Internetu.

 

Podróż z/do lotniska:

  • samochód - lotnisko jest oddalone o 9 km od Sydney w kierunku południowym dzięki czemu dojazd jest łatwy i szybki.
  • taxi - taksówki sa dostępne przed każdym terminalem. Droga do centrum miasta zajmuje ok. 30 minut
  • autobusy - z lotniska odbywają się regularne połączenia do centrum miasta oraz na jego przedmieścia. Dostępne są zarówno miejskie autobusy jak i prywatne minibusy
  • pociąg - stacje kolejowe dostępne sa ze wszystkich terminali. Istnieje bezpośrednie połączenie do centrum Sydney pociągiem Airport Link co 10 minut, a podróż trwa około 13 minut.
  • wynajem aut - lotnisko umożliwia wypożyczenie samochodów m.in. firm: Avis, Budget, Europcar. Biura wypożyczalni znajdują się w halach przylotów obu terminali.


Komentarzy: 0
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA