Wyszukiwarka biletów lotniczych

Płatności on-line

Z nami możesz płacić on-line.

Dowiedz się jak to zrobić...

Bezpieczne połączenie SSL

Twoje transakcje zabezpieczamy certyfikatem SSL.

Dowiedz się więcej...

Dowiedz się więcej o ...

Katalog lotnisk

Stuttgart

Miasto:Stuttgart
Kraj:Niemcy
Kontynent:Europa
Strona WWW:http://www.flughafen-stuttgart.de/sys/index.php?lang=1index.php
Adres:Flughafenstraße 43 70629 Stuttgart
Telefon na informację:01805 948444
Kod:STR
1 -1 100% 0%

 

Port lotniczy został wybudowany w 1939 roku. Po II wojnie światowej teren lotniska został przejęty przez armię amerykańską. Wówczas port lotniczy został rozbudowany. W 1948 r. lotnisko zostało zostało zwrócone niemieckim władzom. W 2004 r. stary terminal został w końcu zastąpiony nowym. Obecnie na lotnisku znajdują się cztery terminale, które są w stanie przyjąć do 12 milionów pasażerów. Jest to międzynarodowe lotnisko położone 13 km na południe od Stuttgartu. Jest siódmym co do wielkości portem lotniczym Niemiec.

 

  • Lotnisko znajduje się przy autostradzie A8, która łączy z takimi miastami jak Karlsruhe, Stuttgart oraz Monachium. Miejsca parkingowe przy porcie lotniczym można zarezerwować poprzez stronę internetową lotniska.
  • Ponadto, dzięki połączeniu metra z lotniska w łatwy sposób można dostać się do centrum miasta. Odjeżdża ono z pierwszego poziomu Terminala 1. Do centrum Stuttgartu dojeżdżają linie S2 oraz S3. Podróż z lotniska do stacji Stuttgart Central Railway Station trwa niecałe 30 min.
  • Przed lotniskiem znajduje się postój kilku korporacji taksówek.
  • Przystanki autobusowe znajdują się naprzeciwko terminali, na poziomach przylotów. Oto linie, które kursują z lotniska:
    • 122, 74, 809, 36, 826, 828, expres X3, 809, 75


Komentarzy: 0
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA