Wyszukiwarka biletów lotniczych

Płatności on-line

Z nami możesz płacić on-line.

Dowiedz się jak to zrobić...

Bezpieczne połączenie SSL

Twoje transakcje zabezpieczamy certyfikatem SSL.

Dowiedz się więcej...

Dowiedz się więcej o ...

Katalog lotnisk

Londyn Stansted

Miasto:Londyn
Kraj:Wielka Brytania
Kontynent:Europa
Strona WWW:www.stanstedairport.com
Adres:Stansted Airport Limited, Enterprise House, Bassingbourn Road, Essex, United Kingdom
Telefon na informację:+44 (0)844 335 1803
Kod:STN
1 -1 100% 0%

Stansted to duże międzynarodowe lotnisko zlokalizowane w odległości 48 km na północny - wschód od Londynu, obsługujący tanie linie lotnicze (największą bazę ma tutaj Rynair; obsługuje blisko 100 tras). Jest to obecnie czwarty pod względem wielkości port lotniczy w Wielkiej Brytanii, a trzeci co do wielkości obsługujący stolice Anglii po Heathrow i Gatwick

 

Podróż z/do lotniska:

  • samochód: lotnisko łączy się z północnym Londynem i Cambridge autostradą M11, oraz z Colchester i Harwich drogą szybkiego ruchu A120.
  • taxi: korporacja taksówkowa Checker Cars jako jedyna korporacja posiada swoje stanowisko na lotnisku - znajduje się wewnątrz terminala (u wyjścia z przylotów).
  • pociągi: w Stansted, pod budynkiem terminalu, znajduje się stacja kolejowa. Pociągi obsługiwane przez CrossCountry, odjeżdżają stąd do Cambridge, Leicester i Midlands co 60 minut. Natomiast pociągi Stansted Express kursują do i z Liverpool Street Station w Londynie co 15 minut, podróż trwa 45 minut.
  • autobusy: w ofercie znajdują się autobusy ekspresowe i dalekobieżne. Kursują pomiędzy portem lotniczym i przystankami obsługującymi Stratford, Victoria Coach Station, Liverpool Street Station i Golders Green. Natomiast firma National Express obsługuje połączenie pomiędzy portem lotniczym a miastami Oksford i Cambridge. Dodatkowo, firma easyBus i terravision obsługuje połączenie pomiędzy lotniskiem a centrum Londynu.


Komentarzy: 0
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA