Wyszukiwarka biletów lotniczych

Płatności on-line

Z nami możesz płacić on-line.

Dowiedz się jak to zrobić...

Bezpieczne połączenie SSL

Twoje transakcje zabezpieczamy certyfikatem SSL.

Dowiedz się więcej...

Dowiedz się więcej o ...

Katalog lotnisk

Stambuł - Sabiha Gokcen

Miasto:Istambuł
Kraj:Turcja
Kontynent:Europa
Strona WWW:http://www.sabihagokcen.aero
Adres:Sanayi Mh., 34906 Istanbul, Turcja +90 216 585 5000
Telefon na informację:+90 216 588 88 88
Kod:SAW
1 -1 100% 0%

Port lotniczy znajduje się 20 km na wschód od Stambułu. Nazwa lotniska pochodzi od imienia Sabihy Gökçen - pierwszej tureckiej kobiety pilota. Lotnisko w Stambule posiada wysoki standard technologiczny. Umiejscowione jest 45 km na wschód od europejskiej granicy centrum miasta i 20 km na wschód od azjatyckiej części Stambułu.

 

Podróż z/do lotniska:

  • Jeżeli zdecydujemy się na podróż samochodem z lotniska do centrum miasta, należy jechać autostradą E6. Czas takiej podróży to około 45 minut.
  • taxi: taksówki są dostępne przy wyjściu z terminali. Podróż do centrum miasta trwa ok. 60 minut (zależne od pory dnia).
  • autobusy: autobusy regularnie kursują pomiędzy lotniskiem, a centrum miasta oraz Międzynarodowym Lotniskiem Stambuł Atatürk. Linia Havas posiada w ofercie połączenia pomiędzy lotniskiem a Taksim, Kozyataği (wyłącznie dla lotów Condor i Germanwings), Pendik, Bostanci oraz 4.Levent.

Autobusy linii I.E.T.T (E-3, E-10 i 16S), oferują liczne połączenia z lotniska między innymi do Kozyataği, Kadiköy, 4.Levent. Szczegółowe rozkłady jazdy i połączeń znajduje się na stronie internetowej: ww.iett.gov.tr.
pociągi: najbliższa stacja kolejowa znajduje się w Pendik, około 4 km od lotniska. Autobusy Haydarpasa-Gebze Express dojeżdżają ze stacji na lotnisko.

  • transport wodny: istnieje również możliwość skorzystania z autobusów wodnych. Przystanki znajdują się w Pendik. Więcej informacji na stronie: www.ido.com.tr.


Komentarzy: 0