Wyszukiwarka biletów lotniczych

Płatności on-line

Z nami możesz płacić on-line.

Dowiedz się jak to zrobić...

Bezpieczne połączenie SSL

Twoje transakcje zabezpieczamy certyfikatem SSL.

Dowiedz się więcej...

Dowiedz się więcej o ...

Katalog lotnisk

Rotterdam The Hague

Miasto:Rotterdam
Kraj:Holandia
Kontynent:Europa
Strona WWW:www.rotterdam-airport.nl/
Adres:Rotterdam Airportplein 60, NL-3045 AP Rotterdam, NETHERLANDS
Telefon na informację:+31 (0)10 4463444
Kod:RTM
1 -1 100% 0%

Rotterdam to port lotniczy położony 6 km na północny-zachód od centrum miasta Rotterdam, i 25 km na południowy-wschód od Hagi, w Holandii. Oferuje połączenia lokalne, międzynarodowe i międzykontynentalne. Posiada jeden terminal pasażerski.


Na lotnisku znajdują się restauracje, ekskluzywny sklep z perfumami, kosmetykami i biżuterią, sklepy z książkami i czasopismami, kantor. Istnieje możliwość skorzystania z bezprzewodowego internetu WiFi. Na lotnisku mieści się też punkt informacji turystycznej i lotniczej.


Podróż z/do lotniska:

  • samochód – aby dotrzeć do portu z Amsterdamu i Hagi należy kierować się autostradą A4 w kierunku Rotterdamu. Następnie przy skrzyżowaniu Prins Claudsplein skręcić na A13 prowadzącą do miasta. Dalej prowadzą liczne drogowskazy.
  • taxi – postoje taksówek znajdują się przed halą przylotów
  • autobus – w ok. 20 minut do Miasta Rotterdam można dostać się autobusem linii 33. Z lotniska kursują również autobusy do Amsterdamu (czas podróży: ok. 70 min), Hagi (czas podróży: ok. 45 min) oraz Delft-u (czas podróży: ok. 20 min). Przystanki znajdują się przed terminalem
  • wynajem aut –na terenie hali przylotów istnieje możliwość wypożyczenia samochodów firm : Avis, Budget, Europcar, Hertz i Sixt.


Komentarzy: 0
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA