Wyszukiwarka biletów lotniczych

Płatności on-line

Z nami możesz płacić on-line.

Dowiedz się jak to zrobić...

Bezpieczne połączenie SSL

Twoje transakcje zabezpieczamy certyfikatem SSL.

Dowiedz się więcej...

Dowiedz się więcej o ...

Katalog lotnisk

Perth Airport

Miasto:Perth
Kraj:Australia
Stan:Western Australia
Kontynent:Oceania
Strona WWW:www.perthairport.com
Adres:PO Box 6 Cloverdale WA 6985 Australia
Telefon na informację:+61 (0)8 94788888
Kod:PER
1 -1 100% 0%

Perth International to autralijski krajowy i międzynarodowy port lotniczy położony na przedmieściach Guildford, nieopodal miasta Perth.


Jest najbardziej ruchliwym lotniskiem w Australii i największym portem stanu Australia Zachodnia. Posiada dwa terminale krajowe i jeden miedzynarodowy oraz kilka terminali regionalnych obsługujących loty czarterowe i prywatne.


Podróżujący mogą skorzystać na lotnisku z licznych restauracji, kawiarni, sklepów, bankomatu, pokoju modlitwy, poczty i prysznicy. Istnieje możliwość dostępu do bezprzewodowego internetu. Lotnisko oferuje wiele udogodnień dla niepełnosprawnych i dla matek z dziećmi.


Podróż z/do lotniska:

  • samochód – lotnisko znajduje się na wschód od miasta. Terminal międzynarodowy oddalony jest od centrum o 17 km i leży przy drodze Horrie Miller Drive, do której można się dostać z autostrady Tonkin Highway. Terminal krajowy oddalony jest natomiast o 12 km i leży przy drodze Brearley Avenue, do której także prowadzi zjazd z autostrady Tonkin Highway.
  • taxi - z terminala krajowego koszt dojazdu taksówką do centrum miasta wynosi 28$ australijskich, z terminala międzynarodowego 35$ australijskich.
  • autobus – firma Transperth oferuje połączenia autobusowe z terminali krajowych do centrum miasta natomiast autobusy Perth Airport City Shuttle kursują z obu terminali do mista i okolic. Pomiędzy terminalami równiez kursują autobusy i taksówki.
  • wynajem aut - na lotnisku znajdują się wypożyczalnie aut firm: Budget, Europcar, Avis, Hertz, Red Spot, Thrifty.
     


Komentarzy: 0
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA