Wyszukiwarka biletów lotniczych

Płatności on-line

Z nami możesz płacić on-line.

Dowiedz się jak to zrobić...

Bezpieczne połączenie SSL

Twoje transakcje zabezpieczamy certyfikatem SSL.

Dowiedz się więcej...

Dowiedz się więcej o ...

Katalog lotnisk

Mediolan - Malpensa

Miasto:Mediolan
Kraj:Włochy
Kontynent:Europa
Strona WWW:www.sea-aeroportimilano.it
Adres:Aeroporto Milano Malpensa, 21010 Varese, Italia
Telefon na informację:+39 02 7485 2200
Kod:MXP
1 -1 100% 0%

Lotnisko położone jest w prowincji Varese, blisko 50 km na północny zachód od Mediolanu. Jest jednym z największych portów lotniczych we Właszech, a także jednym z dwóch lotnisk cywilnych funkcjonujących w Mediolanie. Z oferty lotniska Malpensa korzysta rocznie ponad 20 mln pasażerów. W ofercie portu lotniczego znajdziemy ponad 80 linii lotniczych oferujących bezpośrednie połączenia do ponad 200 miast na całym świecie.

 

Podróż z/do lotniska:

  • taxi: do dyspozycji pasażerów są taksówki (max 4 osobowe), które znajdują się przy wyjściach z 1 i 2 terminalu. Czas podróży taksówką do centrum Mediolanu trwa około 50 minut.
  • transport kolejowy: do dyspozycji pasażerów jest także transport kolejowy: Pociąg Malpensa Express odjeżdża spod terminala 1 i dojeżdża do Milano Cadorna Station. Podróż w obu kierunkach trwa około 30 minut. Więcej informacji znajdziemy na stronie: www.malpensaexpress.it
  • transport autobusowy: autobusowy transport publiczny z portu lotniczego do centrum Mediolanu, oferowany jest przez autobus Lufthansy. Linia Lufthansa dzięki współpracy z Autostradale zapewnia szybką i komfortową jazdę do centrum miasta. Autobusy kursują do centrum miasta prawie co 20 minut. Za pomocą autobusów, wyjeżdżających z lotniska można dostać się również do: Torino, Lugano, Chiasso, Genova, Novara, Menaggio, Lago Maggiore, Domodossola, Gallarate, Castelnovate, Brescia, Begamo i Verona.


Komentarzy: 0
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA