Wyszukiwarka biletów lotniczych

Płatności on-line

Z nami możesz płacić on-line.

Dowiedz się jak to zrobić...

Bezpieczne połączenie SSL

Twoje transakcje zabezpieczamy certyfikatem SSL.

Dowiedz się więcej...

Dowiedz się więcej o ...

Katalog lotnisk

Meksyk - Benito Juarez

Miasto:Mexico City
Kraj:Meksyk
Kontynent:Ameryka Północna
Strona WWW:www.aicm.com.mx
Adres:Capitán Carlos León s/n Colonia Peñón de los Baños Delegación Venustiano Carranza C.P. 15620 México, D.F.
Telefon na informację:+52 55 2482-2424, wew. 2260.
Kod:MEX
1 -1 100% 0%

 

Międzynarodowe lotnisko, największe w Meksyku położone na zachód od centrum meksykańskiej stolicy, znane jako Benito Juárez International Airport. Jedno z najruchliwszych lotnisk w Ameryce Łacińskiej i na świecie znajduje się w pierwszej trzydziestce pod względem obsługi. Rocznie obsługuje 25 mln pasażerów, oferując loty w ponad 100 kierunkach świata.

 

Dla podróżujących jest przygotowane wile udogodnień: sklepy, kawiarnie, bary, restauracje, poczta, banki, punkty informacyjne, dostęp do Internetu, apteka obiekty działalności gospodarczej, saloniki dla VIP-ów i biznesmenów, pomieszczenia dla rodziców podróżujących z małymi dziećmi.

 

Do dyspozycji pasażerów są dwa terminale pasażerskie – Terminal 1 i nowy Terminal 2, które są połączone przez Aerotrén jednoszynową kolejkę, dzięki której transfer pomiędzy terminalami trwa mniej niż 7 minut. Dostępny jest także terminal cargo.

 

Podróż z/do lotniska:

  • samochód - z centrum Meksyku należy jechać drogą Fray Servando Avenue następnie skręcić w lewo w Rio Churubusco i podążać za znakami.
  • taxi - taksówki dostępne są przy lotnisku, bilety na przejazd można kupić w dziale Ground Transportation. Przejazd do centrum miasta zajmuje 35 min.
  • autobusy - na lotnisku znajduje się stacja autobusowa, czynna 24 godziny na dobę. Linie autobusowe pozwalają na dojazd do miast w pobliżu miasta Meksyk: Cuernavaca, Puebla, Pchuca, Querétaro, Toluca i Cordoba.
  • pociąg -  z lotniska kursuje metro, które jest tanim i szybkim środkiem transportu, jednak w godzinach szczytu bywa często zatłoczone.Do centrum miasta kursuje linia 5Metro kursuje co 10 min., do godziny 1.00 w nocy.
  • wynajem aut - istniej możliwość wypożyczenia aut firm: Avis, Budget, Dollar,Fresno, Hertz, National Car Renta, Rogal. Ich biura znajdują się zarówno w halach przylotów krajowych i międzynarodowych.


Komentarzy: 0
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA