Wyszukiwarka biletów lotniczych

Płatności on-line

Z nami możesz płacić on-line.

Dowiedz się jak to zrobić...

Bezpieczne połączenie SSL

Twoje transakcje zabezpieczamy certyfikatem SSL.

Dowiedz się więcej...

Dowiedz się więcej o ...

Katalog lotnisk

Mediolan Linate

Miasto:Mediolan
Kraj:Włochy
Kontynent:Europa
Strona WWW:www.sea-aeroportimilano.it
Adres:Aeroporto Milano Linate, 20090 Milano Linate, Włochy
Telefon na informację:+39 02 7485 2200
Kod:LIN
1 -1 100% 0%

Lotnisko Mediolan Linate jest jednym z dwóch portów w Mediolanie (drugi to Malpensa), który oficjalnie zwany jest jako międzynarodowy port lotniczy. Lotnisko znajduje się w niewielkiej odległości od miasta. Służy głównie lotom krajowym i niedalekim lotom zagranicznym. Z lotniska korzysta rocznie ponad 9 mln pasażerów. Lotnisko obsługuje blisko 130 tysięcy samolotów rocznie. Posiada doskonałe połączenia z głównymi liniami komunikacyjnymi we Włoszech.

 

Podróż z/do lotniska:
Lotnisko Mediolan Linate położone jest około 7 km na wschód od centrum Mediolanu. Dojazd do centrum miasta gwarantują autobusy i taksówki.

  • taxi: do miasta najwygodniej jeździ się taksówkami, których postój zlokalizowany jest przy wyjściu z hali przylotów. Podróż do centrum Mediolanu trwa około 15 minut.
  • autobusy: do centrum miasta z lotniska kursują dwie linie:

Starfly – autobus kursuje co 30 minut do stacji Milano Stazione Centrale, bilet kosztuje 5 euro. Podróż do centrum miasta uzależnione jest od ruchu ulicznego, trwa około 30-60 minut.
ATM – linią nr 73 dojedziemy z lotniska do stacji metra San Babila. Autobus kurusje co 10 minut, a podróż trwa około 30 minut (bilet 1 euro).

 

Lotnisko Milano Linate posiada połączenia z innymi miastami: Pavia, Torino, Brescia i Verona. Więcej informacji o tych połączeniach znajduje się na oficjalnej stronie internetowej lotniska Mediolano Linate.Komentarzy: 0
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA