Wyszukiwarka biletów lotniczych

Płatności on-line

Z nami możesz płacić on-line.

Dowiedz się jak to zrobić...

Bezpieczne połączenie SSL

Twoje transakcje zabezpieczamy certyfikatem SSL.

Dowiedz się więcej...

Dowiedz się więcej o ...

Katalog lotnisk

Hamburg-Fuhlsbüttel

Miasto:Hamburg
Kraj:Niemcy
Kontynent:Europa
Strona WWW:http://www.ham.airport.de/en/index.phtml?
Adres:Flughafen Hamburg GmbH Flughafenstr. 1 - 3 22335 Hamburg
Telefon na informację:+49 (40) 50 75-0
Kod:HAM
1 -1 100% 0%

 

Jest to międzynarodowy port lotniczy położony około 8 km na północny zachód od centrum Hamburga. Lotnisko zostało otwarte w styczniu 1911 roku. Jest to najstarszy, spośród wciąż funkcjonujących portów lotniczych Niemiec. Na lotnisku funkcjonują obecnie dwa terminale. Pomiędzy nimi znajduje się tzw. Plaza. Jest to budynek w którym znajdują się centralne punkty kontrolne ale również sklepy, restauracje oraz poczekalnie.

 

Do/z portu lotniczego dostać się można:

  • samochodem – lotnisko znajduje się w sąsiedztwie autostrady A7 i A1. Istnieje możliwość rezerwacji miejsc parkingowych, poprzez stronę internetową portu.
  • transport koleją – podziemna kolej S-Bahn o numerze S1, która kieruje się w stronę dworca centralnego w mieście, odjeżdża z terenu lotniska co około 10 minut. Podróż ta trwa około 25 minut.
  • autobusy – bezpośrednio spod terminali odjeżdżają autobusy, który pozwalają dostać się nie tylko do centrum Hamburga ale również do innych okolicznych miast
  • wynajem samochodów – na lotnisku znajduje się kilka wypożyczalni samochodów


Komentarzy: 0
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA