Wyszukiwarka biletów lotniczych

Płatności on-line

Z nami możesz płacić on-line.

Dowiedz się jak to zrobić...

Bezpieczne połączenie SSL

Twoje transakcje zabezpieczamy certyfikatem SSL.

Dowiedz się więcej...

Dowiedz się więcej o ...

Katalog lotnisk

São Paulo-Guarulhos im. Gubernatora Andrégo Franca Montoro'ego

Miasto:Sao Paulo
Kraj:Brazylia
Kontynent:Ameryka Południowa
Strona WWW:www.infraero.gov.br
Adres:PO Box 3061 Guarulhos Sao Paulo 07141-970 Brazil
Telefon na informację:+55 (011) 6445 2945
Kod:GRU
1 -1 100% 0%

Międzynarodowe lotnisko położone w dzielnicy Cumbica miasta Guarulhos, 25 km na północny wschód od centrum São Paulo. Pod względem liczby przewiezionych pasażerów port São Paulo-Guarulhos jest największym międzynarodowym portem lotniczym Brazylii. 

 

Lotnisko obsługuje 39 linii lotniczych i oferuje połączenia do ponad 100 miejsc w Brazylii i 28 krajów na całym świecie. São Paulo-Guarulhos jest ważnym lotniskiem, służącym jako baza przesiadkowa dla osób podróżujących po Ameryce Południowej.

 

Do dyspozycji podróżnych są dwa terminale, podzielone na dwa skrzydła. Terminale znajdują się w bliskiej odległości od siebie, więc można się pomiędzy nimi przemieszczać pieszo. Do dyspozycji pasażerów na lotnisku są: udogodnienia dla osób podróżujących z dziećmi, biuro rzeczy znalezionych, apteka, informacja turystyczna, bankomaty, poczta, poczekalnia oraz wiele sklepów, kawiarni i restauracji. Istnieje także dostęp do internetu.

 

Podróż z/do lotniska:

  • samochód - lotnisko położone 25 km na północny wschód od centrum miasta. Autostrady Ayrton Senna i Presidente Dutra prowadzą bezpośrednio do lotniska.
  • taxi - postoje taksówek są usytuowane przy terminalach. Taksówkę można zamówić i zapłacić za nią z góry w hali przylotów obu terminali.
  • autobusy - autobus lotniskowy oferuje transport pomiędzy lotniskiem Guarulhos, lotniskiem Congonhas/São Paulo i centrum miasta, kursuje co 30 minut. Dostępne są także autobusy miejskie, na które bilet należy kupić wcześniej w hali przylotów oraz minibusy, oferujące transport do centrum miasta. Czas podróży do centrum to około 30-50 minut.
  • pociąg - do dyspozycji pasażerów są także linie kolejowe.
  • wynajem aut - lotnisko umożliwia wypożyczenie samochodów firm: Avis, Budget, Hertz i Thrifty. Biura wypożyczalni samochodów znajdują się w hali przylotów.


Komentarzy: 0
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA