Wyszukiwarka biletów lotniczych

Płatności on-line

Z nami możesz płacić on-line.

Dowiedz się jak to zrobić...

Bezpieczne połączenie SSL

Twoje transakcje zabezpieczamy certyfikatem SSL.

Dowiedz się więcej...

Dowiedz się więcej o ...

Katalog lotnisk

Rio de Janeiro-Galeão

Miasto:Rio De Janeiro
Kraj:Brazylia
Kontynent:Ameryka Południowa
Strona WWW:www.infraero.gov.br
Adres:Av 20 de Janeiro S/No, Predio da Uac, 1 Andar, Ilha do Governador, CEP 21942-900 Rio de Janeiro, Brasil
Telefon na informację:+55 (21) 3398-5050
Kod:GIG
1 -1 100% 0%

 

Port lotniczy Rio de Janeiro-Galeão to międzynarodowy port lotniczy położony 20 km na północ od Rio de Janeiro na niewielkiej wyspie.  To jeden  z największych portów lotniczych w Brazylii. W 2009 roku port obsłużył ponad 11 mln pasażerów.

 

Do dyspozycji podróżnych są dwa terminale. Znajdują się one w bliskiej odległości od siebie, dzięki czemu można się pomiędzy nimi przemieszczać pieszo. Dodatkowo dla pasażerów stworzono: udogodnienia dla osób podróżujących z dziećmi, aptekę, bankomaty, pocztę, poczekalnię oraz wiele sklepów, kawiarni i restauracji a także dostęp do internetu.

 

Podróż z/do lotniska:

  • samochód - lotnisko jest połączone z Rio de Janeiro dwiema głównymi drogami Linha Vermelha i Avenida Brasil.
  • taxi - taksówki dostępne są przed terminalami, trzeba jednak wcześniej wykupić vouchery na przejazd w punkcie Rio de Janeiro State Tourism Authority.
  • autobusy -  lotniskowe autobusy kursują co godzinę i zatrzymują się koło większych hoteli i plaż. Czas przejazdu z lotniska to ok. 45 min. Tańszą formą transportu są publiczne autobusy, które kursują do dworca autobusowego Novo Rio Rodoviaria w centrum miasta.
  • wynajem aut - biura wypożyczalni samochodów znajdują się w hali przylotów. Do dyspozycji pasażerów są firmy: Avis, Hertz i National i inne lokalne.


Komentarzy: 0