Wyszukiwarka biletów lotniczych

Płatności on-line

Z nami możesz płacić on-line.

Dowiedz się jak to zrobić...

Bezpieczne połączenie SSL

Twoje transakcje zabezpieczamy certyfikatem SSL.

Dowiedz się więcej...

Dowiedz się więcej o ...

Katalog lotnisk

Ezeiza "Ministro Pistarini"

Miasto:Buenos Aires
Kraj:Argentyna
Kontynent:Ameryka Południowa
Strona WWW:www.aa2000.com.ar
Adres:Autopista Tte. Gral. Ricchieri Km 33,5 (B1802EZE) Buenos Aires Argentina
Telefon na informację:+54 11 5480 2500
Kod:EZE
1 -1 100% 0%

 

Międzynarodowe lotnisko położone 2 km na wschód od Ezeiza i 22 km na południowy-wschód od Buenos Aires. Jest największym portem lotniczym Argentyny. Rocznie obsługuje ok. 8 milionów podróżnych. Pełna nazwa lotniska brzmi Ministro Pistarini International Airport (na cześć polityka Juana Pistarini). 34 linie lotnicze zapewniają połączenia krajowe oraz międzynarodowe.

 

Lotnisko dysponuje trzema terminalami A, B i C. Do dyspozycji pasażerów na lotnisku są udogodnienia dla osób podróżujących z dziećmi, kawiarnie, restauracje, kantor wymiany walut, bankomat i sklepy. Istnieją także udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

 

Podróz z/do lotniska:

  • samochód - lotnisko znajduje się ok. 22 km na południowy-zachód od Buenos Aires, dojazd autostradą do miasta jest dobrze oznakowany.
  • taxi - postoje taksówek znajdują się przed terminalami. Miejskie taksówki kursują zarówno do centrum Buenos Aires (ok. 45 minut), jak i do Ezeizy.
  • autobusy - lotnisko obsługiwane jest przez miejskie linie autobusowe, kursujące z lotniska w różnych kierunkach.
  • wynajem aut - na lotnisku dostępne są wypożyczalnie samochodów następujących firm: ALAMO (NATIONAL), ANNIE MILLET-HERTZ, AVIS, LOCALIZA, VIP CAR, WORLD CAR.


Komentarzy: 0
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA