Wyszukiwarka biletów lotniczych

Płatności on-line

Z nami możesz płacić on-line.

Dowiedz się jak to zrobić...

Bezpieczne połączenie SSL

Twoje transakcje zabezpieczamy certyfikatem SSL.

Dowiedz się więcej...

Dowiedz się więcej o ...

Katalog lotnisk

Edynburg Airport

Miasto:Edynburg
Kraj:Wielka Brytania
Kontynent:Europa
Strona WWW:www.edinburghairport.com
Adres:Scotland, United Kingdom, EH12 9DN
Telefon na informację:+44 (0)870 040 0007
Kod:EDI
1 -1 100% 0%

Edynburg to międzynarodowy port lotniczy położony w Thurnhouse, 13 km na zachód od centrum Edynburga, w Szkocji. Posiada jeden nowoczesny terminal pasażerski i dwa pasy startowe.

 

Na lotnisku znajdują się kawiarnie, bary, sklepy bezcłowe, centrum informacji, salon kosmetyczny, plac zabaw dla dzieci oraz pokoje dla rodziców z niemowlętami.

 

Podróż z/do lotniska:

  • samochód - lotnisko leży przy autostradzie A8 Glasgow-Edinburgh. Dojazd do centrum miasta samochodem wynosi ok. 15-20 min.
  • taxi - postoje taksówek znajdują się przed halą przylotów, na wschodnim końcu budynku terminala. Czas przejazdu do miasta to ok. 25 min.
  • autobus – przystanek autobusowy znajduje się przed terminalem. Dostępne są: linia ekspresowa 100 (kursuje co 10 min do dworca autobusowego przy Waverley Bridge), linia nocna N22 (kursuje co 30 minut w godzinach od 00:47 do 04:13 z lotniska do centrum miasta), linia 35 (kursuje z lotniska do Ocean Terminal i do centrum miasta) a także inne lokalne autobusy.
  • wynajem aut – istnieje możliwość wypożyczenia samochodów m.in. firm: Alamo, Europcar, Avis, National, Budget, Hertz oraz Sixt.


Komentarzy: 0