Wyszukiwarka biletów lotniczych

Płatności on-line

Z nami możesz płacić on-line.

Dowiedz się jak to zrobić...

Bezpieczne połączenie SSL

Twoje transakcje zabezpieczamy certyfikatem SSL.

Dowiedz się więcej...

Dowiedz się więcej o ...

Katalog lotnisk

Kolonia/Bonn

Miasto:Cologne
Kraj:Niemcy
Kontynent:Europa
Strona WWW:http://www.koeln-bonn-airport.de/index.php?lang=2
Adres:Flughafen Köln / Bonn GmbH Postfach 98 01 20 51129 Köln
Telefon na informację:+49 (0)22 03 - 40-40 01/02
Kod:CGN
1 -1 100% 0%

 

Lotnisko Kolonia/Bonn zostało wybudowane w 1936 roku dla użytku Luftwaffe. Po II wojnie światowej obiekt przejęło wojsko brytyjskie, które zajęło się jego rozbudową. W konsekwencji w roku 1951 port otworzono dla użytku cywilnego. W kolejnych latach lotnisko było rozbudowywane. Wybudowano między innymi dwa nowe pasy startowe oraz nowy terminal. Od 1986 roku port lotniczy Kolonia/Bonn służy za główną bazę lotniczą UPS w Europie.

 

Od roku 1990 lotnisko wchodzi w fazę znacznego rozwoju. Stworzono nowe parkingi oraz wybudowano kolejny terminal. W roku 2004 wybudowana zostaje stacja kolejowa Cologne/Bonn Airport.


Międzynarodowy port lotniczy Kolonia/Bonn położony w odległości 15 km na południowy wschód od Kolonii i 15 km na północny wschód od Bonn. Na terenie lotniska znajduje się dworzec kolejowy z którego odjeżdżają co kilkanaście minut pociągi w różnych kierunkach. Kursują tam również autobusy jak i transport miejski z miasta Kolonia.Komentarzy: 0
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA