Wyszukiwarka biletów lotniczych

Płatności on-line

Z nami możesz płacić on-line.

Dowiedz się jak to zrobić...

Bezpieczne połączenie SSL

Twoje transakcje zabezpieczamy certyfikatem SSL.

Dowiedz się więcej...

Dowiedz się więcej o ...

Katalog lotnisk

Chhatrapati Shivaji

Miasto:Bombaj
Kraj:Indie
Kontynent:Azja
Strona WWW:www.csia.in
Adres:Mumbai 400 099 India
Telefon na informację:+91 22 26264000 / +91 22 26813000
Kod:BOM
1 -1 100% 0%

 

Międzynarodowe lotnisko w Bombaju jest największe w Indiach. Rocznie obsługuje ponad 20 milionów pasażerów. Dawniej nazywane było Sahar International Airport. Mieści się około 30 km na północ od Bombaju.

 

Terminale pasażerskie znajdują się w odległości 4 km od siebie. Terminal 2 znajduje się w Sahar i obsługuje loty międzynarodowe, natomiast Terminal 1 usytuowany przy Santa Cruz przyjmuje tyko loty krajowe.

 

Pasażerowie mogą skorzystać na lotnisku z licznych restauracji, centr telekomunikacyjnych, kantorów wymiany walut, banki, bankomaty, poczta, apteka, pokoje dla matek z dzieckiem, kawiarnie, sklepy, kawiarnia internetowa. Istnieje możliwość dostępu do internetu, a także udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

 

 

Podróż z/do lotniska:

  • samochód - wyjeżdżając z lotniska należy kierować się na Sahar Rd i potem skręcić w lewo w Western Express Highway. Po około 5,7 km trzeba zjechać w S V Rd i kontynuować prosto wzdłuż A S Gaya Marg, a następnie wzdłuż Lady Jamshedjee Rd.
  • taxi - taksówki są dostępne przed lotniskiem, trasa do centrum miasta zajmuje od 90 – 180 min.
  • autobusy - komunikacja miejska dostępna jest przy terminalu 2. Autobusy kursują zarówno do centrum i obrzeży Bombaju jak i do pobliskich miast.
  • pociąg - kasa biletów kolejowych znajduje sie w Terminalu 2. Pociągi kursują do pobliskiej stacji metra Mumbai CST i do Churchgatea, skąd możliwe są połączenia do Bombaju i wielu głównych miast Indii.
  • wynajem aut - istnieje możliwość wypożyczania samochodów wraz z kierowcą.


Komentarzy: 0