Wyszukiwarka biletów lotniczych

Płatności on-line

Z nami możesz płacić on-line.

Dowiedz się jak to zrobić...

Bezpieczne połączenie SSL

Twoje transakcje zabezpieczamy certyfikatem SSL.

Dowiedz się więcej...

Dowiedz się więcej o ...

Katalog lotnisk

Bangkok-Suvarnabhumi

Miasto:Bangkok
Kraj:Tajlandia
Kontynent:Azja
Strona WWW:http://www.suvarnabhumiairport.com/
Adres:222 Moo 10 Vibhavadi Rangsit Road Srikan Don Muang Bangkok 10210
Telefon na informację:+66 2 723 0000
Kod:BKK
1 -1 100% 0%

 

Port lotniczy Bangkok-Suvarnabhumi to międzynarodowe lotnisko położone 25 km na wschód od Bangkoku. Jest największym portem lotniczym Tajlandii i jednym z największych na świecie.
Mimo iż port posiada tylko jeden terminal może obecnie obsłużyć 45 mln pasażerów, a docelowo, po dodaniu 2 dróg startowych - 100 mln.
Ten port jest wykorzystywany przez tanie linie lotnicze do lotów krajowych, międzynarodowych oraz międzykontynentalnych.

Lotnisko jest nowocześnie i przestrzennie zaprojektowane. Posiada wysoko rozwiniętą organizację, która umożliwia szybki przepływ turystów i sprawną odprawę osób odlatujących. Oprócz licznych stanowisk odprawy i kilkudziesięciu szybko działających punktów kontroli paszportowej, lotnisko oferuje także bogate zaplecze rekreacyjne dla podróżnych. Można znaleźć liczne restauracje, fast foody i kawiarnie a oprócz tego można się przenocować w hotelu Novotel.


Podróż z/do lotniska:

  • samochód - do centrum Bangkoku można dostać się drogą nr 31 a następnie w lewo drogą nr 7, która prowdzi też na wschód kraju.
  • taxi - postoje taksówek są usytuowane w budynku Public Transportation Center. Podróż do centrum zajmuje około 30-40 minut i kosztuje około 200-400 baht, plus opłaty za autostradę (70 baht), w zależności od miejsca, do którego chcemy się udać.
  • autobusy- z lotniska do Bangkoku można dostać się czterema liniami autobusowymi AE1, AE2, AE3, AE4 obsługiwanymi przez Airport Express Bus. Autobusy kursują codziennie od 5:00 do 0:00.
  • wynajem aut - na lotnisku znajdują się wypożyczalnie aut firm: Avis, Budget, Hertz.
  • pociąg - pod koniec 2009 roku została uruchomiona ekspresowa kolej nadziemna Airport Ekspress, która transportuje podróżnych do cenytum Bangkoku w 15 minut.


Komentarzy: 0