Wyszukiwarka biletów lotniczych

Płatności on-line

Z nami możesz płacić on-line.

Dowiedz się jak to zrobić...

Bezpieczne połączenie SSL

Twoje transakcje zabezpieczamy certyfikatem SSL.

Dowiedz się więcej...

Dowiedz się więcej o ...

Katalog linii lotniczych

Lufthansa

Strona WWW:www.lufthansa.com
1 -1 100% 0%

Są to największe niemieckie linie lotnicze. Główną bazą Lufthansy jest międzynarodowy Port lotniczy Frankfurt. Port pełni również rolę głównego węzła komunikacyjnego tych linii lotniczych. Drugim głównym lotniskiem Lufthansy jest Port lotniczy Monachium.

 

Linie lotnicze Lufthansa powstały w 1926 roku. Pierwotnie linie te nosiły nazwę Deutsche Luft Hansa Aktiengesellschaft. Po przegranej Niemiec podczas II wojny światowej, przewoźnik zawiesił swoją działalność. Wznowiły ją dopiero w latach 50-tych XX wieku. Do 1991 roku samoloty Lufthansy nie mogły latać do Zachodniego Berlina. Nazwa Lufthansa wywodzi się od połączenia niemieckiego słowa luft (powietrze) i hanza, określenia opisującego związek miast handlowych Europy Środkowe, jeszcze z czasów średniowiecza.

 

Lufthansa jest głównym założycielem sojuszu Star Alliance, którego członkowie oferują obecnie 21,200 rejsów dziennie do 1,172 portów lotniczych w 181 krajach. Linie latają do 18 destynacji w samych Niemczech oraz do około 183 miejsc w 78 krajach na świecie.Komentarzy: 0
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA