Wyszukiwarka biletów lotniczych

Płatności on-line

Z nami możesz płacić on-line.

Dowiedz się jak to zrobić...

Bezpieczne połączenie SSL

Twoje transakcje zabezpieczamy certyfikatem SSL.

Dowiedz się więcej...

Dowiedz się więcej o ...

Katalog hoteli

Blue Diamond Hotel Wellness & SPA

  • Blue Diamond Hotel Wellness & SPA
    Blue Diamond Hotel Wellness & SPA
    Blue Diamond Hotel Wellness & SPA
Kraj:Polska
Miasto:Rzeszów
Adres:Nowa Wieś 414 k. Rzeszowa, 36-001 Trzebownisko
WWW:http://www.bluediamondhotel.pl
Gwiazdki:    
1 -1 50% 50%

Blue Diamond Hotel Wellness & SPA to nowoczesny, czterogwiazdkowy hotel, który powstał w 2011 roku z myślą o Tobie. Znajduje się na trasie łączącej Rzeszów - Lublin, zaledwie 1 km od lotniska w Jasionce i jedynie 5 km od centrum Rzeszowa.

 

Co wyróżnia nas na tle konkurencji? To kompleksowo przygotowana oferta oraz profesjonalny i elastyczny w podejściu do gościa zespół, który sprosta wszystkim Państwa oczekiwaniom.

 

Oferta Hotelu jest bardzo szeroka i stworzona tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Oprócz 141 miejsc noclegowych, dwupoziomowej restauracji SIMPLE, sal konferencyjnych z nowoczesnym zapleczem audiowizualnym, baru tarasowego BLUE SKY czy Diamentowego Kącika Malucha, Blue Diamond to także bogate zaplecze Wellness & SPA. Basen rekreacyjny z wbudowanym drink-barem i systemem hydromasaży, strefa saun i łaźni, strefa schładzania, tepidarium i siłownia, to idealne miejsce do odpoczynku. STREFA RELAKSU BLUE DIAMOND to także 6 gabinetów odnowy biologicznej oraz stanowiska kosmetyczne.Komentarzy: 0
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA