Wyszukiwarka biletów lotniczych

Udogodnienia

Swiss: bogaty wybór e-czasopism

Wybierz swoją codzienną prasę lub ulubione czasopisma online w dogodnym dla siebie miejscu i pobierz je na smartfon, tablet lub laptop przed podróżą.

Więcej

Lufthansa Group rozbuduje połączenia dalekiego zasięgu

Lufthansa Group ogłosiła, że latem 2020 roku uruchomi nowe połączenia do amerykańskich miast: z Frankfurtu dolecimy do Phoenix i Anchorage,a z Monachium do Seattle, Las Vegas oraz Detroit.

Więcej

Nowa taryfa SMART w Eurowings

Eurowings zmodyfikował swoją taryfę SMART na rejsach krótkiego i średniego zasięgu.

Więcej

Lufthansa zwiększa komfort podróży

Klienci Lufthansy mogą teraz cieszyć się zupełnie nowym doświadczeniem podróży na trasach krótko- i średniodystansowych. We Frankfurcie odebrano pierwszy samolot Airbus A321neo, którym operować będzie Lufthansa.

Więcej

Z Austrian polecisz codziennie z Wiednia do Tokio

Linie Austrian Airlines zwiększają częstotliwość rejsów do Tokio. Od końca marca 2019 roku Austrian obsługują sześć rejsów tygodniowo z Wiednia do Tokio.

Więcej

Brussels Airlines zwiększa częstotliwość i siatkę połączeń

Podróżowanie do Afryki stało się jeszcze łatwiejsze, a to za sprawą rozbudowy połączeń flagowego Belgijskiego przewoźnika.

Więcej

Loty długodystansowe w Boutique Hotel Brussels Airlines

Linia lotnicza Brussels Airlines uruchamia nową kabinę na rejsach dalekiego zasięgu, będącą częścią ekskluzywnej koncepcji Boutique Hotel. W tym miejscu goście będą mogli posmakować potrawy kulinarne, cieszyć się nowoczesnym wystrojem...

Więcej

Economy Privilege – większy komfort podróży w Brussels Airlines

Linia lotnicza Brussels Airlines umożliwia podróżowanie w większym komforcie w Klasie Ekonomicznej podczas rejsów międzykontynentalnych oferując Klase Economy Privilege. Pasażerowie mogą cieszyć się większą wygodą m.in. dzięki większej przestrzeni na...

Więcej

Rozrywka podczas lotu

Pomimo iż podróż samolotem jest obecnie jednym z najszybszych z możliwych sposobów podróżowania, to nieraz w jej trakcie można odczuć znużenie. Aby uprzyjemnić sobie lot pasażerowie mają do swojej dyspozycji różnego rodzaju udogodnienia.

Więcej

Telefon i inne urządzenia na pokładzie samolotu

Od wielu lat na pokładach samolotów obowiązywał zakaz używania telefonów komórkowych. Spowodowane było to tym, że emitują one sygnał, który może zakłócać urządzenia pokładowe.

Więcej