Wyszukiwarka biletów lotniczych

Przygotowanie do podróży

Poradnik dla osób niepełnosprawnych podróżujących droga lotniczą

Masz Prawo latać – Krótki przewodnik dla osób niepełnosprawnych i osób o ograniczonej sprawności ruchowej podróżujących drogą lotniczą (główne fragmenty - Urząd Lotnictwa Cywilnego).

Więcej

Samodzielna podróż dziecka samolotem

Niektóre linie lotnicze oferują usługę opieki podczas podróży dzieci, które lecą bez rodziców lub innej osoby dorosłej. Usługa taka jest dodatkowo płatna i uzależniona jest ona od taryfy rezerwacyjnej.

Więcej

"Pamiątka, która nie krzywdzi"

Znaną podróżniczkę Beatę Pawlikowską złapano wczoraj na warszawskim lotnisku z walizką pełną nielegalnych pamiątek z podróży, wykonanych z zagrożonych gatunków zwierząt i roślin. Przemycała je do Polski? Nie, jako Honorowy Ambasador akcji...

Więcej

Jak bezpiecznie spędzić czas nad wodą

Wszyscy, którzy zamierzają spędzić urlop nad wodą, powinni zapoznać się z zasadami bezpiecznej kąpieli. Ogólnopolską akcję zorganizowało Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Więcej

Jak bezpiecznie poruszać się po górach

(...)wybierając się na wakacje pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa dotyczących poruszania się po górach. Powinniśmy wiedzieć jakie zagrożenia na nas czekają i jak zachować się w niebezpiecznych sytuacjach.

Więcej

Strony z którymi warto zapoznać się przed wyruszeniem na wakacje

Poniżej znajdą Państwo wiele ciekawych linków. Pozwolą one na dokładne zaplanowanie podróży i dowiedzenie się o aktualnie obowiązujących przepisach.

Więcej

Jak zarezerwować bilet lotniczy

Krótko o tym jak wygląda procedura rezerwacji na www.whynotfly.pl

Więcej

Dokumenty niezbędne w trakcie podróży lotniczych

Paszport, wiza, bilet lotniczy oraz inne dokumenty o których warto pamiętać.

Więcej
   1  2  3