Wyszukiwarka biletów lotniczych

Przygotowanie do podróży

Sylwester na nartach - Przygotowanie do podróży - dla podróżników - Why Not Fly
Sylwester na nartach -...

Sylwester na nartach

Słowacja, Czechy, Austria, Francja, Włochy, tam znajdują się najpopularniejsze ośrodki narciarskie w Europie. Atrakcyjne stoki znajdują się także w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Każdy amator białego szaleństwa z niecierpliwością czeka aż nadejdzie zima i będzie mógł oddać się swojej ulubionej formie spędzania czasu.


Nadchodząca Noc sylwestrowa daje możliwość połączenia wspaniałej zabawy karnawałowej z szusowaniem na nartach.
Przeważnie wyciągi czynne są do popołudnia a oświetlone stoki do późnych godzin nocnych. Możemy uczestniczyć w kuligach i pieczeniu barana. W Sylwestra można odbyć specjalny zjazd z pochodniami, bądź uczestniczyć w dyskotece na śniegu. Gdy zmarzniemy możemy napić się grzanego wina, a o północy wznosimy symboliczna lampkę szampana przy pokazie fajerwerków.
Chcąc udać się na taki wyjazd należy przygotować się do niego dużo wcześniej.


Miejsca noclegowe oraz bilety lotnicze najlepiej rezerwować z kilku miesięcznym wyprzedzeniem. Wtedy mamy pewność, że znajdziemy atrakcyjną ofertę.
Już dziś sprawdź naszą ofertę hoteli i biletów lotniczych. Możesz także skorzystać z naszej infolinii.

lista artykułów
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA