Wyszukiwarka biletów lotniczych

Klasy rezerwacyjne

eJournals - wygodna lektura podczas podróży

eJournals- Lufthansa

Lufthansa, zgodnie z mottem „Podróż samolotem. Więcej niż myślisz”, oferuje swoim pasażerom ogromny wybór bezpłatnych gazet i magazynów dostępnych w formie eJournali. Można je pobrać przed odlotem lub po podróży.

Dzięki bezpłatnym eJournals w każdej chwili masz pod ręką aktualne gazety i magazyny.
Przed odlotem łatwo można je pobrać na smartfon, tablet lub laptop, by w wygodny, nie zajmujący miejsca sposób, cieszyć się lekturą przed odlotem, podczas podróży i po wylądowaniu.

Wystarczy wprowadzić numer rezerwacji i nazwisko, by przed odlotem pobrać dostępne tytuły na urządzenie mobilne. Dwa eJournals są dostępne na każdy bilet i można je bezpłatnie ściągnąć na trzy dni przed odlotem aż do ostatniego dnia podróży.

Twój indywidualny limit artykułów eJournals do pobrania
Rezerwując podróż Lufthansą, na pojedynczej trasie będziesz miał możliwość bezpłatnego pobrania określonej liczby tytułów oferowanych w ramach eJournals. Twój indywidualny limit artykułów do pobrania jest określony na podstawie rezerwowanej klasy podróży oraz statusu w programie Miles & More. Limit artykułów do pobrania jest przedstawiony w poniższej tabeli.

 

eJournals- Lufthansa

eJournals- Lufthansa
eJournals- Lufthansa
lista artykułów
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA