Wyszukiwarka biletów lotniczych

Klasy rezerwacyjne

Nowy program lojalnościowy Brussels Airlines: LOOP
Nowy program lojalnościowy...

Nowy program lojalnościowy LOOP

Prezentujemy Państwu nowy program lojalnościowy LOOP, który został stworzony dla Klientów Brussels Airlines często podróżujących po Europie.

Program LOOP jest uzupełnieniem istniejącego programu Miles & More, aby zaoferować Klientom więcej korzyści w krótszym czasie.

Jak działa LOOP

Każdee Euro wydane na loty Brussels Airlines (bez opłat lotniskowych), klienci otrzymują trzy "LOOPsy". Zebrane punkty podróżujący mogą wykorzystać na rezerwacje kolejnych lotów.

Korzyści z LOOP

  • Maksymalnie pięć członków rodziny mieszkających pod jednym dachem może zbierać LOOPs razem, aby mieć dostęp do darmowego lotu jeszcze szybciej.
  • LOOPs mogą być używany na każdym europejskim locie Brussels Airlines, w momencie gdy Klient przyleciał pięć lotów powrotnych lub zdobędzie 5 000 LOOPs.
  • W przypadku, gdy Klient nie ma wystarczającej liczby LOOPs'ów, to może zapłacić w części z punktów, w części z pieniędzy.
  • Punkty nigdy nie wygasają, jeśli Klient leci przynajmniej raz w roku z Brussels Airlines w Europie.
  • W programie nie ma, ani poziomu statusu, ani karty członkowskiej - wszystko odbywa się online na stronie www.loop.be

Program lojalnościowy LOOP jest jednym z najbardziej hojnych programów obecnie na rynku. Umożliwia Klientom zdobycie tego, czego chcą najbardziej, czyli darmowego lotu, tak szybko jak to możliwe.

Więcej o programie u naszych specjalistów ds. rezerwaji biletów lotniczych:
tel: 17 230 68 00, 724 010 003
e-mail:

lista artykułów
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA