Wyszukiwarka biletów lotniczych

Bezpieczeństwo

Opieka i pewność z Lufthansa Group

Bezstresowa podróż.

Dbanie o wszystko, czego potrzebują Klienci, aby czuć się dobrze podczas przelotu, jest priorytetem numer jeden Lufthansa Group. Bez względu na to, jak często zmieniają się okoliczności - dzięki elastyczności w zakresie zmian rezerwacji, wszystkie taryfy Austrian Airlines, Lufthansy, SWISS, Air Dolomiti, Brussels Airlines i Eurowings mogą być zmieniane tak często, jak to konieczne i bez opłaty za zmianę - do 31 maja 2021r.

Zdrowie i bezpieczeństwo pasażerów jest zawsze najwyższym priorytetem. Lufthansa Group robi wszystko, aby klienci mogli podróżować bezpiecznie i bez stresu. Przykładem mogą być wysoce wydajne filtry zapewniające najlepszą jakość powietrza na pokładach samolotów, które co 3 minuty, w pełni wymieniają powietrze. W nowym filmie Lufthansa przedstawia środki higieny stosowane zarówno na lotnisku jak i na pokładzie.

 

lista artykułów
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA