Wyszukiwarka biletów lotniczych

Atrakcje turystyczne

Nowe połączenia z Polski z Ryanair

Linie lotnicze Ryanair ogłosiły uruchomienie nowej bazy i nowych połączeń w Polsce.

Więcej

Francuskie Chicago, czyli Marsylia

Wrota do Morza Śródziemnego, idealny klimat, jeden z największych portów w Europie, a przy tym miejsce kojarzone z filmami o tematyce gangsterskiej...

Więcej

Okulary kontra jet lag

Zmęczenie, zły nastrój, zaburzenie snu i koncentracji. Objawy jet lag – czyli fatalnego samopoczucia spowodowanego zmianą strefy czasowej – dzięki wynalazkowi australijskich wynalazców, mogą być nieodczuwalne!

Więcej

Top 10 – najlepsze atrakcje Nowego Jorku

Największa metropolia na świecie, najbogatsze, a zarazem najbiedniejsze miejsce w USA, a przy tym miasto, które nigdy nie śpi… Nowy Jork jest niewątpliwie wyjątkowy i na swój sposób tajemniczy. To miejsce, które można albo pokochać, albo znienawidzić...

Więcej

Royal Ontario Museum - muzeum z nowoczesną duszą

Jest w Toronto taka budowla, która z zewnątrz przypomina raczej dziwaczną strukturę przypadkowo pozostawioną przez nazbyt roztrzepaną, obcą cywilizację niż zwyczajny budynek. Mowa tu o Royal Ontario Museum, czyli największym muzeum w Kanadzie.

Więcej

CN Tower - stalowy symbol Toronto

Zanim ukończono budowę dubajskiego giganta Burdż Chalifa, to najwyższa wolnostojąca budowla świata znajdowała się w Ameryce Północnej. Był rok 1976, kiedy zaprezentowano światu mierzący dokładnie 553, 33 metry wysokości budynek CN Tower w Toronto.

Więcej

Casa Loma - kanadyjski zamek

Z hiszpańskiego "casa loma" znaczy mniej więcej tyle co "dom na wzgórzu". I faktycznie budynek położony jest na niewielkim wzniesieniu na Austin Terrace w pobliżu Davenport Road. Tylko skąd w Kanadzie wziął się średniowieczny zamek?

Więcej

Chicago - TOP 10 największych atrakcji

Chicago to trzecie pod względem wielkości i zaludnienia miasto w Stanach Zjednoczonych. Położona nad jeziorem Michigan w stanie Illionois metropolia, jest głównym centrum kulturalnym, biznesowym i naukowym środkowej części USA.

Więcej

Park Güell – bajkowy ogród Barcelony

Park Güell jest najbardziej znanym parkiem Barcelony. Zaprojektowany został przez słynnego katalońskiego architekta Antonio Gaudi'ego.

Więcej

Willis Tower (Sears Tower) - gigant z USA

Budynek został wybudowany w latach 1970-1973 kosztem 150 milionów dolarów dla korporacji handlowo-detalicznej Sears. Od momentu budowy do 15 lipca 2009 nosił nazwę Sears Tower. W marcu 2009 brytyjska firma Willis Group Holdings, wykupiła prawa do nazwy...

Więcej
   1  2  3  4  5  6     
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA