Wyszukiwarka biletów lotniczych

Atrakcje turystyczne

Odkryj alpejską magię Świąt wraz z Lufthansa Group

Lufthansa, Austrian Airlines i SWISS osładzają okres adwentu świątecznym menu.

Więcej

Poczuj zimową magię z Austrian!

Jarmarki świąteczne w Wiedniu.

Więcej

Burj Al Arab - ikona Dubaju

Hotel Burj Al Arab znajduje się w Dubaju, w najszybciej rozwijającym się mieście na świecie. Znany jako jeden z najbardziej ekskluzywnych miejscowości wypoczynkowych z luksusowymi hotelami i willami położonymi na wybrzeżu oraz na niesamowicie...

Więcej

Poznaj najciekawsze lotniska świata

Lotnisko kojarzy się nie tylko z miejscem, z którego startują i na którym lądują samoloty. Porty lotnicze nierzadko stanowią też prawdziwą atrakcję turystyczną, która gromadzi turystów szukających niepowtarzalnych widoków i niezapomnianych emocji.

Więcej

Koniec z dokładnym skanowaniem ciała

Skanery, które dawały dokładny podgląd nagiego ciała podczas kontroli, zostaną wycofane z lotnisk krajów Unii Europejskiej. W czerwcu zniknie dokładnie 174 urządzeń z 30 lotnisk europejskich.

Więcej

Jak w szwajcarskim zegarku

Kiedy myślimy o Szwajcarii, najczęściej przychodzą nam na myśl… zegarki. Nie ma w tym nic dziwnego biorąc pod uwagę fakt, że państwo to już od najdawniejszych lat słynie z tradycji zegarmistrzowskich.

Więcej

Mediolan – europejska stolica mody

Jednym kojarzy się klubem piłkarskim A.C. Milan, innym z dzielnicą mediolańskiej bohemy – Brerą, a jeszcze innym z europejską stolicą mody. Mediolan stanowi jedno z najbogatszych miast w Europie, a zarazem najdroższe we Włoszech.

Więcej

Grand Place, czyli najpiękniejszy rynek w Europie

Serce kosmopolitycznej Brukseli, ulubione miejsce spotkań turystów z całego świata, a zarazem jeden z najwspanialszych rynków w Europie. Grand Place, czyli Wielki Plac, to jedna z największych atrakcji w stolicy Belgii...

Więcej

Najlepsze muzea w Tel Avivie

Śródziemnomorska metropolia, która nigdy nie zasypia. Miasto, które znajduje się w pierwszej dwudziestce najdroższych miast na ziemi. Miejsce, w którym jak mówią sami mieszkańcy Izraela, znajduje się więcej muzeów, niż gdziekolwiek indziej na świecie.

Więcej

Festiwale w Monachium

Miasto wielkich zakładów przemysłowych, prestiżowe targi, a przy tym siedziba najlepszych europejskich szkół wyższych. Monachium, nazywane często drugą stolicą Niemiec, to nie tylko znaczące centrum handlowe i finansowe.

Więcej
   1  2  3  4  5  6     
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA