Wyszukiwarka biletów lotniczych

Atrakcje turystyczne

Poczuj zimową magię z Austrian!

Jarmarki świąteczne w Wiedniu.

Do Wiednia zawsze warto się wybrać, ale przed Bożym Narodzeniem miasto lśni szczególnym blaskiem, któremu nie sposób się oprzeć. Niemała w tym zasługa wspaniałych jarmarków świątecznych odbywających się w całym Wiedniu. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie - od romantycznych do rockandrollowych miejsc.
 

Poczuj zimową magię z Austrian! (zdjęcie 1)

Pałac Schonbrunn
Królewski szyk: około 80 pięknie udekorowanych straganów na pałacowym dziedzińcu oferuje wszystko, co niezbędne w adwencie – od tradycyjnego rzemiosła po klasyczne dania austriackiej kuchni.
 

Poczuj zimową magię z Austrian! (zdjęcie 2)

Jarmark na Stephansplatz
Stephansplatz to ścisłe centrum Wiednia: w sąsiedztwie skąpanej w świetle katedry można zaopatrzyć się w najlepsze austriackie produkty i wykwintne dania. Prawdziwie romantyczne miejsce!
 

Poczuj zimową magię z Austrian! (zdjęcie 3)

Zabawa na Praterze
Na „Zimowym Jarmarku na Riesenradplatz” każdy znajdzie coś dla siebie: klauni dla dzieci, tradycyjna parada dla dorosłych, karuzele, degustacje, muzyka oraz rockowe harce wokół choinki!
 

Poczuj zimową magię z Austrian! (zdjęcie 4)

Art  Advent na Karlsplatz
Dla kreatywnych: Art Advent zachwyca gości sztuką, kulturą i gastronomią od 25 lat. Jarmarki świąteczne rozpoczynają się pod koniec listopada. Wstęp jest wolny. Życzymy przyjemnego adwentu w Wiedniu!
 

Poczuj zimową magię z Austrian! (zdjęcie 5)

 

 

Więcej informacji w Biurze Obsługi Klienta
tel: 17 230 68 00, 724 010 003
e-mail: [email protected]

1 -1 50% 50%
lista artykułów
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA