Wyszukiwarka

Dowiedz się więcej o ...

Przydatne informacje...

Promocje Qatar Airways

Melbourne w klasie biznes od 13 470 PLN

Podróżuj do Melbourne, stolicy Australii w klasie biznes już od 13 470 PLN. Promocja trwa tylko do niedzieli.

Czytaj więcej...

Johannesburg w klasie biznes już od 6 510 PLN

Leć klasą biznes do Johannesburg w RPA w atrakcyjnej cenie. Promocja trwa tylko do niedzieli.

Czytaj więcej...

Shanghai od 1 930 PLN

Poznaj Shanghai, największe miasto Chin, leżące w delcie rzeki Jangcy - najdłuższej w Azji. Z Qatar Airways tylko do 17 stycznia ceny biletów lotniczych już od 1 930 PLN.

Czytaj więcej...

Sydney już od 3 620 PLN

Dla wszystkich fanów ciekawej architektury, przenikającej tradycji i nowoczesności oraz ciepłego klimatu Qatar Airways przygotował atrakcyjną zniżkę na bilety lotnicze do Sydney - największego miasta Australii.

Czytaj więcej...

Perth już od 3 480 PLN

Qatar Airways w ramach Wielkiej Promocji przygotował atrakcyjne ceny biletów lotniczych do Perth, stolicy Australii Zachodniej.

Czytaj więcej...

Dubaj od 1,540 PLN

Zarezerwuj bilet lotniczy do Dubaju już od 1540 PLN. To wspaniałe miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich, przyciąga turystów nowatorskimi i ambitnymi budynkami oraz luksusowymi hotelami.

Czytaj więcej...

Bali od 2 840 PLN

W ramach wielkiej promocji Qatar Airways obniża loty na indonezyjską wyspę Bali, która znajduje się w archipelagu Małych Wysp Sundajskich. Przyciąga turystów wyjątkową przyrodą, malowniczymi jeziorami, tarasami ryżowymi oraz wspaniałą kulturą i tradycją.

Czytaj więcej...

Bangkok od 1,890 PLN

Qatar Airways uruchomił wielką promocję aż do 30% zniżki na bilety! Poleć w atrakcyjnej cenie do Bangkoku już od 1890 PLN!

Czytaj więcej...