Wyszukiwarka biletów lotniczych

Ciekawe oblicze Świata

Poznaj sekrety pracy stewardessy

Wielu osobom marzącym o lataniu i dalekich podróżach, zawód w charakterze stewardessy wydaje się wymarzonym zajęciem...

Więcej

Dlaczego samoloty latają?

Wielu z nas z pewnością zastanawiało się, co sprawia, że samolot unosi się w powietrzu? Jak to się dzieje, że tak ogromna maszyna, mając na pokładzie pasażerów i bagaże, potrafi całkowicie bezpiecznie przenieść nas do celu podróży?

Więcej

Pekin - największy port lotniczy na świecie

Już za pięć lat w stolicy Chin ma powstać nowy port lotniczy – Beijing Daxing Airport International. Lotnisko będzie w stanie odprawić 130 milionów pasażerów rocznie.

Więcej

Dreamliner w szeregach PLL LOT - przywitanie na Okęciu

W środę, z Seattle, w asyście czterech samolotów F-16, wystartował pierwszy Dreamliner. Nazwa tego samolotu nie jest przypadkowa – lot będzie rzeczywiście spełnieniem marzenia o podróży podniebnej.

Więcej

Lunch na Rockefeller Centre – robotnicy na belce

69. piętro budynku, około 230 metrów nad ziemią, a do tego niesamowita panorama Nowego Jorku… Któż z nas nie chciałby zjeść lunchu na budynku, który uznany został za Narodowy Pomnik Historyczny? Niektórym się to udało. I było ich nawet jedenastu.

Więcej

Kim była królowa przestworzy?

Z okazji 115 rocznicy urodzin Amelii Earhart Google postanowiło uhonorować ją w charakterystyczny dla siebie sposób- na stronie zamiast tradycyjnego logo pojawiła się grafika samolotu. Kim była ta kobieta, która po tylu latach nie została zapomniana?

Więcej

O początkach lotnictwa słów kilka

A jednak lata – ktoś mógłby powiedzieć, spoglądając na przecinające niebo srebrzyste samoloty.. Oczywiście, że lata! O dziwo, człowiek wcale nie zawdzięcza tego skrzydłom, tylko pewnemu niewielkiemu organowi powszechnie znanemu jako mózg...

Więcej

Kanada pełna potworów

Wyobraź sobie, że znajdujesz się teraz na granicy stanu Minnesota w USA i prowincji Ontario w Kanadzie. Przemierzasz samotnie, tamtejsze wyludnione trakty ciągnące się przez nieskończenie długie lasy. Nagle czujesz na sobie czyiś wzrok...

Więcej

Łowcy niebezpieczeństw - z adrenaliną za pan brat

Wśród codziennej monotonii niektórzy potrzebują znacznie więcej niż zwyczajowego oddechu pełną piersią. Takie właśnie osoby ścigają tornada i pchają się tam gdzie żaden rozsądny człowiek nie odważyłby się wejść.

Więcej

Zielone Toronto

W Toronto zieleń zajmuje prawie 20% powierzchni, na statystycznego mieszkańca przypada 10 drzew, a pól golfowych jest więcej niż wielkopowierzchniowych galerii. To najprawdziwsza zielona stolica świata.

Więcej
1  2  3  4     
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA