Informacje o Programie Partnerskim Why Not Fly pojawiły się na łamach serwisu interaktywnie.com - jest to jedna z najpopularniejszych w Polsce stron o tematyce branży internetowej.
Więcej"W Internecie powstaje coraz więcej portali oferujących sprzedaż biletów lotniczych on-line. Czy trudno odnaleźć swoje miejsce w tak obleganej obecnie branży?" - Wywiad z Marcinem Nasternakiem, prezesem firmy Fly Sp. z o.o. dla magazynu ALL INCLUSIVE.
Więcej26 kwietnia br w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania odbyło się I Międzynarodowe Seminarium Zarządzania Lotnictwem, podczas którego wręczono nagrody w konkursie "Marketing internetowy w branży biletów lotniczych" zorganizowanym przez Why Not USA.
WięcejGaleria zdjęć z uroczystości I Międzynarodowego Seminarium Aviation Management oraz rozdania nagród dla laureatów konkursu.
WięcejNotka o naszym portalu pojawiła się na stronie internetowej firmy Ideo, która przygotowała nasz serwis.
WięcejFirma Why Not Fly została sponsorem stypendium dla wybranego studenta Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania.
WięcejProjekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
„Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki”
|
Dzięki współpracy z firmą Why Not USA Sp.j., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży. |
|
Sprzedaż biletów lotniczych:
Biuro Rzeszów
tel: +48 17 853 53 39
tel gsm: +48 724 010 003
e-mail: