Dowiedz się więcej o ...

Przydatne informacje...

Zaprojektuj Maskotkę

Konkurs na Maskotkę Why Not FLY rozstrzygnięty!!!

Wilk Soviak nie będzie już dłużej samotny. Konkurs na maskotkę Why Not FLY został właśnie rozstrzygnięty.

Zabawa cieszyła się dużym zainteresowaniem. Zdobyliśmy ponad 30 projektów.

 

Zwycięzca konkursu otrzyma dwuosobowy voucher na weekendowy pobyt w jednym z europejskich miast. W podróż do jednego z miast europejskich wybierze się Pani Janina Stanowska, autorka najlepszego projektu Maskotki, która będzie towarzyszyć Wilkowi Soviakowi podczas meczów Asseco Resovii Rzeszów.

 

Przyznaliśmy także wyróżnienie. Pani Magdalena Rosłonek otrzyma koszulkę z autografami zawodników Asseco Resovii.

 

Dodatkowo wszyscy, którzy nadesłali swoje zgłoszenia wraz z formularzami nadesłanymi pocztą otrzymają gadżety Why Not FLY i rabaty na połączenia lotnicze.

Maskotka Why Not FLY, razem z wilkiem Soviakiem, wspierać będą drużynę Assecco Resovii Rzeszów przez kolejny sezon.

 

Jak wygląda zwycięski projekt? Przekonać będzie się można o tym już 19 lutego w rzeszowskiej Hali Podpromie, podczas meczu Asseco Resovii z AZS Politechnika Warszawska. Wtedy to maskotka po raz pierwszy zagrzewać będzie siatkarzy do walki.

Zakończenie konkursu "Zaprojektuj Maskotkę Why Not FLY"

 

 

Konkurs "Zaprojektuj Maskotkę Why Not FLY" został zakończony.

18 stycznia zostanią opublikowane wyniki, zaś 18 lutego nastąpi wręczenie nagród!

 

Prosimy o cierpliwość.

 

Zaprojektuj maskotkę Why Not FLY

Jesteś kreatywny?

Nigdy nie brakuje Ci pomysłów?

Masz zdolności plastyczne i wyobraźnie przestrzenną?

 

Jeśli TAK, to Why Not FLY przygotował dla Was wspaniałą zabawę.

 

Zaprojektuj maskotkę Why Not FLY i wymyśl jej nazwę!

 

10 grudnia rusza zabawa na maskotkę Why Not Fly, która obok Wilka Soviaka towarzyszyć będzie zawodnikom i kibicom rzeszowskiego zespołu Asseco Resovia. Zabawa ta jest dla wszystkich pomysłowych osób, które mają okazję wykazać się, projektując maskotkę dla naszego portalu.

Główną nagrodą jest weekend dla dwóch osób w jednym z europejskich miast. Wyróżniona osoba otrzyma koszulkę Asseco Resovii z podpisami zawodników. Dla wszystkich uczestników przygotujemy małe upominki. Każda z osób, która weźmie udział w zabawie otrzyma gadżety od Why Not FLY oraz kod rabatowy na bilety lotnicze.

 

Maskotka będzie obecna podczas rozgrywek Plus Ligi na hali Podpromie w Rzeszowie. Fani Wilka Soviaka nie mają jednak podstaw do obaw. Nowa maskotka nie zagrozi jego pozycji, ale razem z nim będzie pojawiać się na meczach Asseco Resovi, kibicując grze rzeszowskiej drużyny.

 

 

 

 

Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu w formie rysunku, zdjęcia lub grafiki wraz z nazwą maskotki, która będzie elementem promocyjnym Why Not FLY.

 

Projekty plastyczne, graficzne oraz fotografie wraz z dołączoną nazwą maskotki, należy wysłać na adres mailowy: do 6 stycznia 2012 r. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Wyniki ogłoszone zostaną 18 stycznia 2012 r. Wręczenie nagrody odbędzie się 18 lutego 2012 r. w trakcie rozgrywki Plus Ligi na hali Podpromie w Rzeszowie.